AH ŞU ATIŞTIRMALIKLAR…

Atıştırmalıklar

AH ŞU ATIŞTIRMALIKLAR

Ofiste veya evde, canımız hızlı birşeyler yemeyi çektiğinde akla ilk gelen şekerli, unlu veya işlenmiş abur cuburlar… Kan şekerini hızlıca yükselten bu beslenme nedeniyle alınan sağlıksız kilolar ve bir süre sonra gelişen keyifsiz rahatsızlıklar…

Oysa uzun zamana yayılan bir keyif ve sağlıklı lezzetlerden oluşan bir alternatifiniz de var!  

Sindiriminizle barışık, kilo kontrolü sağlayan ve enerji seviyenizi yükselten akıllı atıştırmalıkların Türkiye’nin ilk raw-vegan mutfağı Saf’ta üretildiğini ve bundan böyle ikramlık kutularda, çoklu çeşitlerde servis edildiğini biliyor muydunuz?

Saf Snackbox adını verdiğimiz kutularda bulunan tüm atıştırmalık çeşitlerimizde:

  • Yüksek oranda lif ve protein içeren besinleri kullanmaya özen gösteriyoruz.
  • Atıştırmalıklarımızın enzim, vitamin ve mineral değerlerinin korunmasına önem veriyor; bu nedenle 41 derecenin üzerine çıkmayan özel fırınlarda kurutarak hazırlıyoruz.
  • Ürünlerimizin yapımında un, şeker, rafine tuz ve hayvansal gıda kullanmıyor; mutfağımızda hiçbir kimyasal, katkı maddesi veya koruyucu madde bulundurmuyoruz.
  • Raw (canlı) ve Vegan beslenme şekillerine saygı gösteriyoruz.

Böylece, tatlıya veya kıtırdatmaya olan iştahınızı veya ihtiyacınızı sağlığınıza dost ve en lezzetli seçeneklerle karşıladığımıza inanıyoruz.

Besleyici, sağlıklı ve lezzetli Saf Snackbox kutusunda; Saf raw-vegan tatlı ve tuzlu krakerler, kabuklu yemiş türevleri, granola ve/veya protein bar olmak üzere 4 seçenek sunulur.

Kutunuz eviniz veya ofisinizdeki ikramlarınız için, dilediğiniz yere teslim edilir.

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir