Hakkımızda

The LifeCo’nun hikayesi, kurucumuzun, detoksu keşfederek bu keşifle beklemediği faydalar elde etmesi ve bu deneyimlerini herkesle paylaşmak istemesiyle başladı.

Kurucumuz Ersin Pamuksüzer, hızlı adımlarla ilerlediği iş hayatında başarılı ancak bir o kadar da hızlı ve aşırı yoğun tempolu bir 20 yıl geçirdi. 50 yaşına geldiğinde hayatında ilk kez bir detoks programına katıldı. Bu programın ardından kendisini eskiye göre çok daha iyi hissettiğini fark etti. Öncelikle çok daha iyi görünüyordu. Enerjisi artmış, fazla kilolarını vermişti. Gözleri daha canlı, cildi daha parlaktı. Sindirim sistemi ve uykuları düzene girmişti. Zihni açıktı ve çok daha olumlu bir ruh haline sahip olmuştu. Bunun üzerine dünyadaki alternatif tedaviler ve bunların üzerine kurulduğu felsefe üzerine daha fazla araştırma yapmaya başladı. Vipassana meditasyonu yaptı, pekçok ‘wellness’ merkezini ziyaret etti, alternatif tedavinin farklı konular üzerinde çalıştı.

TÜM BUNLARI YAPARKEN KENDİSİNİ AİLESİNDEN, ARKADAŞLARINDAN VE TOPLUMDAN İZOLE ETMEDEN VE YAŞAM TARZINI DAHA SAĞLIKLI SEÇENEKLERLE BULUŞTURACAK BİR YOL ARIYORDU.

Günlük hayatında, yeme ve egzersiz alışkanlıklarında ufak ayarlamalar yaparak gözle görülür değişimler yakalayabileceğini ve daha sağlıklı olabileceğini fark etti. Bu değişimi ailesi ve arkadaşlarıyla paylaştı, onlar da kendi aileleri ve arkadaşlarına anlattılar. Böylece bu yeni yaşam tarzı fikri hızla benimsenmeye başladı. Sonunda, daha sağlıklı bir hayatı keşfetmekle ilgilenen herkesle bu deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmak için bir kurumsal yapı oluşturmaya karar verdi.

Felsefemiz

 • YAŞAM TARZINIZDAN FEDAKARLIKTA BULUNMADAN KENDİNİZİ ÇOK DAHA İYİ HİSSEDEBİLİRSİNİZ.

  Çünkü herkesin daha sağlıklı bir yaşam sürmek için günlük yaşamıyla bütünleştirebileceği imkan ve yöntemlere sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz. The LifeCo’nun hedefi daha iyi bir yaşam tarzı için başvuru kaynağı olmak ve kendilerini daha iyi hissetmek isteyenlere bu yönde imkanlar sağlamaktır.

 • SAĞLIKLI YAŞAM YALNIZCA "SAĞLIKLI OLMAK" ya da "HASTA OLMAMAK" DİYE TANIMLANAMAZ.

  scale-tr
  Yaşamımız boyunca sağlık durumumuz farklılıklar gösterir. Kimi zaman hastane bakımına ihtiyaç duyarız, kimi zaman normal hayatımızı idare edecek kadar sağlıklıyızdır ya da bir sporcu kadar ‘fit’ olabiliriz.

  Kendinizi iyi hissetme halinizi 0’dan 100’e kadar derecelendirin. İşte The LifeCo sizin bu ölçekteki puanınızı artırmaya yardımcı olmayı üstleniyor. Bunu da, seçtiğiniz gıdaların, içtiğiniz suyun, soluduğunuz havanın ve yaptığınız egzersizlerin daha kaliteli ve faydalı olmasını sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyor.

 • 75-25 KURALI

  25-75-tr
  Optimal sağlığa ulaşmak için en dengeli yol, 75-25 kuralını izlemektir. Yani yaşamınızın en az yüzde 75’inde daha sağlıklı seçenekleri tercih etmek ve kalan yüzde 25’inde de normal yaşam standartlarını korumak. Bu kuralı takip ederek bile, yaşam tarzınızı tamamıyla değiştirmeden kendinizi iyi hissetme seviyenizde ciddi bir değişiklik fark edeceksiniz.

Bu yapı içerisinde 2006 yılından bu yana ;

  • The LifeCo Bodrum Detoks merkezimizi,
  • The LifeCo İstanbul ürün ithalat ve satış bölümümüzü,
  • www.thelifecoshop.com online ürün mağazamızı,
  • Saf Londra raw food mutfağımızı,
  • Saf Juice sağlıklı kilo verme sistemimizi (İstanbul),
  • The LifeCo Antalya Sağlıklı Yaşam Merkezimizi
  • Ve son olarak The LifeCo Phuket Sağlıklı Yaşam Merkezimizi, oluşturduk.

SİPARİŞ HATTI

+90 (850) 885 3223

E-MAİL SİPARİŞ ADRESİ

info@safkitchen.com