saf express ürünleri

Saf mutfağında yaratılan sağlıklı, kalorisi düşük ancak besin değeri yüksek; elde, hızlı tüketime uygun öğünlerdir. Saf Express öğünleri arasında baklagiller, filizler, kuru yemişler ve meyve sebze suları ile hazırlanan salatalar, çiğ (raw) dürümler ve vegan burger gibi seçenekler bulunmaktadır. Saf Express ana öğünleri online Shop mağazamızda ve İstanbul-Ankara’da ev-iş yolunuz üzerindeki perakende noktalarda…

Saf Vegan Burger

Patates püresi eşliğinde sunulan vegan burger ile müthiş bir lezzet yakalarken, içerisindeki çeşitli baklagil ve sebzeler ile temiz, gerçek, sağlıklı bir öğün tüketirsiniz.

Saf Falafel Dürüm

Pirinç yufkasına sarılı falafel dürüm, enzimlerce zengin içeriği ile açlık hissetmeden günü enerji dolu bitirmenize destek olur.

Saf Thai Salatası

Kırmızı lahana, kabak, havuç, kapya biber, ıspanak çeşitliliğine sahip bu salatamız, eklem ağrılarına karşı yararlı bitkisel içeriklere sahip olup, aynı zamanda sindirimi kolaylaştırıcı özelliktedir.

Saf Kinoalı Salata

İçeriğindeki kinoa, havuç, karnabahar, kırmızı soğan ve kişniş ile yüksek oranda lif içeren bu salata sizi tok tutar ve aynı zamanda sindirim sisteminizi rahatlatmaya yardımcı olur.

Saf Kış Salata

Pancar, havuç, bezelye, ıspanak ve ayçekirdeği birlikteliği kabızlığa karşı etki eder; kolesterolü düşürmeye, kalp sağlığını korumaya yardımcı olur.

Hangi program sana uygun, hemen öğren!

raw (canlı/yaşayan) besinler

Baklagiller, filizler, kuru yemişler ve taze meyve sebze suları ile hazırlanan salata ve soslar.

sağlıklı, katkısız, düşük kalorili

Üç beyaz malzemeyi; işlenmiş un, tuz ve şekeri, Saf Express ürünlerinde bulamazsınız. Ürünlerimiz katkı maddesi ve koruyucu da içermez.

41° ve canlı enzimler

Saf mutfakta klasik anlamdaki pişirilme uygulanmaz; en fazla yapılan işlem malzemelerin 41˚’nin altında bir ısıda kurutulmasıdır. Bu şekilde hazırlanan yiyeceklerin kendi içinde barındırdıkları enzimleri canlı kalır.

bitki bazlı protein

Bitki bazlı ve raw (canlı/yaşayan) proteinin insan vücudu tarafından sindirilmesi daha kolaydır.

Dilediğiniz

SAF Ürününü Seçin,

Online Sipariş için,

www.thelifecoshop.com

Bizi Arayın,

+90 (850) 885 3223

Siparişiniz 2 gün
içerisinde adresinize
teslim edilsin!

Biz Sizi Arayalım!

Nasıl Alırım?

Saf Mutfak'tan sipariş vermek çok kolay!