Saf'ın Sağlığa Faydaları

 • KİLO VERME

  Enzimler yediklerimizin sindirilmesine ve metabolizmaya kazandırılmasına yardımcı olur; yaşayan/canlı gıdalardan aldığımız iyi kalite besin bizi daha fazlasını yemekten alıkoyar.

  Toksik atıkların büyük bir kısmı vücut yağının içinde kapsülize edilir. Toksin salımı gerçekleştiğinde bedeniniz toksinlerle birlikte bu aşırı birikmiş yağ birikintilerinden de nihayet kurtulacaktır.

 • DAHA İYİ BİR SİNDİRİM & DAHA YÜKSEK ENERJİ VE ZİNDELİK

  Enzimler, vücudunuzdaki her etkinliği yöneten ve yön veren yaşayan güçlerdir. Yüksek enzim içeren canlı gıdalarla beslenmek sindirime yardımcı olur. Sindirim sisteminin düzgün çalışması ve bütün metabolik faaliyetlerin uyumlu bir şekilde işlenmesi sonucu vücudumuz kendini yenileyecek enerjiyi bulabilir. Böylece, zindeliğin artırılması ve yaşlanma sürecinin yavaşlatılması desteklenir.

 • ARINDIRICI VE ALKALİZE EDİCİ ETKİ

  Alkali yiyecekler toksinlerden arınmayı destekler ve vücudunuzu dengeler. Alkalize, bitki-bazlı ve yaşayan/canlı malzemelerle, vücudunuzu toksik kalıntılardan kurtarırsınız, bu yolla vücudunuzu kendisini arındırmak ve yenilemek üzere serbest bırakmış olursunuz.

  Yaşayan/canlı gıdalarla sağlanan enerji fazlası bedeninizi iyileştirmek üzere kullanılabilecektir.
  İyileştirmeyi ve canlandırmayı mümkün olduğunca güçlendirmek adına buğday çimi ve spirulina gibi süper gıdalardan da faydalanmaktayız.

 • MÜTHİŞ BİR SAĞLIK HİSSİ

  Sıhhatli olmak bir seçimdir; hayatınızı olabilecek en sağlıklı şekilde sürdürmek üzere alınmış bir karardır.

  Saf Mutfak’ta hazırlanan gıdalar, vücudun sağlığını korumak ve yeniden gençlik kazandırmak için ihtiyaç duyduğu en yüksek besin öğelerini içerir. Kuru yemişler, tohumlar ve baklagiller gibi diğer tam gıdalar da beslenme düzenini dengeler ve çeşitliliği sağlar.

  Bedenimiz yediklerimizin, içtiklerimizin ve içinde yaşamayı seçmiş olduğumuz çevrenin bir yansımasıdır. Daha sağlıklı bir bedene sahip olmak zihin kapasitemizi zenginleştirir ve genişletir; sağlık ve denge sağlar.

 • ÇEVRENİZLE VE YİYECEĞİNİZLE BAĞ KURMA

  Yediğimiz besinler evren ve doğa ile kurduğumuz bağdır. Yaşadığımız evrene mümkün olduğunca en az zararı vermek için mücadele ediyor, dünyayı ve dünya üzerinde yaşayanları gözetiyoruz.

  Vegan ve yaşayan/canlı gıdalarla beslenmek doğamızla ve varlığımızla yani beden-zihin-ruh ile bağ kurmamızı sağlar…

SİPARİŞ HATTI

+90 (850) 885 3223

E-MAİL SİPARİŞ ADRESİ

info@safkitchen.com