Saf Light Cleanse 2

Saf Light Cleanse 2

Detoks’a hazırlık veya detokstan çıkış sürecinde sadece sıvılardan oluşan, alkalize arınma paketi. 1 Smoothie + 4 Juice + 1 Çorba’dan oluşur. Sadece sıvı beslenerek arınmaya geçişin hafif ve sağlıklı bir yolu; gün boyunca tüketilecek birer Çorba ve Smoothie tokluk hissine destek olur. (Cleanse 1’dan farklı olarak, içerisinde salata yerine Juice bulunmaktadır.)

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Fiyatı: 90 TL

satin-al-button-2 phone-button-2

akbank-kart-gorsel bonus-kart-gorsel teb-bonus-kart-gorsel

Daha Fazla Bilgi

Detoks’a hazırlık veya detokstan çıkış sürecinde sadece sıvılardan oluşan, alkalize arınma paketi. 1 Smoothie + 4 Juice + 1 Çorba’dan oluşur.

Sadece sıvı beslenerek arınmaya geçişin hafif ve sağlıklı bir yolu; gün boyunca tüketilecek birer Çorba ve Smoothie tokluk hissine destek olur. (Cleanse 1’dan farklı olarak, içerisinde salata yerine Juice bulunmaktadır.)

İçerik Bilgisi:
1. Green Bleiss Juice: Ispanak, Elma, Salatalık, Spiriluna.
2. Energizer Detox Juice: Armut, Portakal, Ananas.
3. Çilek Smoothie: Çilek, Badem, Hurma, Hindistan cevizi sütü.
4. Green Juice: Ispanak, Maydanoz, Salatalık, Kereviz sapı, Limon, Zencefil, Yeşil Zincir.
5. Sunshine Juice: Elma, Havuç, Zencefil, Limon, Armut, Kereviz, Zerdeçal ekstratı.
6. Kalsiyum Çorba: Beyaz lahana, Karnabahar, Hindistan cevizi sütü.

*İçerik bilgisi görseldeki ürün sıralamasına göre verilmiştir.
*Paket içeriği 1200 kcal’dir.

Arınma Nedir?

Arınma nedir?

Katı gıda alımını kestiğinizde vücudunuza giren yüksek miktarda saf sıvı, eş zamanlı olarak sisteminizi yıkayarak toksinleri uzaklaştırmaya başlar ve bu toksinlerden tamamıyla kurtulduktan sonra vücudunuz bir yenilenme sürecine adım atar.

Saf Arınma programları 6 şişe taze sıkılmış 400 ml-lik juice içerir. 2 saat aralıklarla içilmesi tavsiye edilir. Gün boyunca tüketmeniz gereken şişelerin sıra önerisini paketinizde bulabilirsiniz.

Sağlık sonradan edindiğimiz bir şey değildir, sahip olup da hasar verdiğimiz, kaybettiğimiz birşeydir. Vücudumuz zaten kendini toksinlerden arındırmaya -yani “detoksa”- programlanmıştır; ama biz gerek beslenmemizle, gerek hayat tarzımızla (ne kadar stresli olduğumuz, uyku düzenimiz, egzersize verdiğimiz önem, sigara içip içmediğimiz vs. gibi faktörler) buna izin verir, ya da farketmeden engelleriz. Diğer bir deyişle, kendimize iyi bakma üzerine kurulu bir hayat sürdürdüğümüz zaman sağlığımızı geri kazanabilir, hatta genetiğimizi bile değiştirebiliriz.

Hayatınızda çok radikal bir değişiklik yapmanıza gerek yok.Sağlıklı beslenerek ve zaman zaman detoks yaparak (Juice Cleanse ile) yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Ülkemizde Sebze / meyve orucu diye bilinen Juice Cleanse, bizim için bir şeylerden mahrum kalmak anlamını taşımıyor.

İşlenmiş gıdalar ve sağlıksız atıştırmalıklarla dolu öğünlerimiz yerine sebze suyu ağırlıklı bir kaç günlük bir kür uygulayarak, sindirim sistemimize hakettiği bir tatili vermek, savunma sistemini güçlendirmek, normalde yiyemeyeceğimiz kadar çok çiğ meyve ve sebzeyi, vitamin, mineral ve enzimlerini kaybetmeden kısa sürede tüketerek vücudunuzu gerçek anlamıyla “temizlemek” anlamına geliyor. Kısacası, Juice Cleanse “sindirim sistemi temizliği yaparak sağlığı geri kazanma” prensibi üzerine kurulu bir iyileşme metodudur. Bu sayede kanınız alkalize olacak, enerji kazanacak, hafiflik ve enerjik olmak duygusunu vücudunuzda, zihin ve ruhunuzda tekrar hissedeceksiniz.

Juice ile Arınmanın ideal süresi nedir?

Sıvı arınma deneyiminde, herkesin vücudu farklı şekilde karşılık verir. Yeme alışkanlıkları, metabolizma ve kişinin detoksa olan kendi doğal eğilimi gibi unsurlara dayanan sıvı arınmanın süresine kişinin tercihleri ve hedefleri esas alınarak karar verilir.

Yeni başlayanlar için ilk sıvı programı, 3 ila 5 gün arasında değişmelidir.

Kargo ve Teslimat

Saf ürünleri Türkiye’nin her yerine maksimum ‘’2’’ iş gününde teslim edilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

Dilediğiniz

SAF Ürününü Seçin,

Online Sipariş için,

www.thelifecoshop.com

Bizi Arayın,

+90 (850) 885 3223

Siparişiniz 2 iş günü
içerisinde adresinize
teslim edilsin!

Biz Sizi Arayalım!

Nasıl Alırım?

Saf Mutfak'tan sipariş vermek çok kolay!